עורך דין רשלנות רפואית – מתי צריך?

עורך דין רשלנות רפואית – מתי צריך?

בישראל ישנם המון מקרים של רשלנות רפואית בהרבה תחומי רפואה. טיפול רשלני, עלול לגרום לנכות קשה, עוגמת נפש, אובדן כושר עבודה ואף במקרים חמורים מאוד למוות. על כתפיהם של רופאים רבים, מונחת אחריות כבדה והם אמורים לפעול על פי כללי הרפואה מבלי להשמיט אף פרט שעלול להיות חשוב עבור חייהם של הרבה מאוד מטופלים. ישנם מקרים נפוצים המגיעים לעורכי דין, המתמחים ברשלנות רפואית. השאלה היא עורך דין רשלנות רפואית – מתי צריך? לא כל מקרה יכול להצדיק את השכרת שירותיו של עורך דין ולכן, תחילה, יש להתייעץ עם עורך דין לפני הכנת התביעה.

המקרים בהם ישנה הצדקה לתביעה בגין רשלנות רפואית

מתן תרופות שאינן מתאימות למטופל שהוכח, כי הן גרמו לו נזק רפואי בלתי הפיך, בדיקה במכון רפואי שלא בוצעה שהייתה עשויה לגלות מחלה מסוימת כגון גידול סרטני, סיבוכים בהרדמה שגרמו לשיתוק, נכות כלשהי או במקרים חמורים יותר מוות, סיבוכי לידה עם נזקים כבדים, כל אלה ועוד, יהוו עילה מספקת לתביעה. פנייה אל עורך דין רשלנות רפואית – מתי צריך? תעניק לכם את התמונה הברורה לגבי הסיכויים שלכם לזכייה במשפט, על סמך המסמכים הרפואיים שיש בידכם. חשוב לאסוף כמה שיותר מסמכים המעידים על מצבכם הרפואי לפני הרשלנות ואחריה, מה שיוכיח בוודאות את הרשלנות הרפואית של הרופא המטפל או הכירורג.

פנו לעורך דין מומחה ברשלנות רפואית

יש לפנות לעורך דין מומחה ברשלנות רפואית, היות ועורך דין בתחום זה, מכיר את המונחים הרפואיים על בורים ויודע להתעמת מול הרופאים בבתי המשפט. עורכי הדין המתמחים ברשלנות רפואית ישלחו את הלקוחות לבדיקות רפואיות נוספות, ל מנת להוכיח את הנזק שנגרם להם עקב הרשלנות הרפואית שבוצעה בהם. זו הסיבה, מדוע יש להתייעץ עם עורך דין רשלנות רפואית – מתי צריך? על מנת להגדיל את הזכייה שלכם במשפט. המלצות בדבר עורך דין המתמחה והוכח כי זכה במשפטים רבים מסוג זה, תועיל להגדיל את סיכוייכם במשפט. פגישה ראשונה עם עורך הדין המתמחה ברשלנות רפואית, תוכל להעניק לכם הסבר לגבי הליכי המשפט, כגון הכנתכם למשפט ולשלב ההוכחות.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s