עורך דין רשלנות שיניים – ניסיון וייעוץ מקצועי

עורך דין רשלנות שיניים – ניסיון וייעוץ מקצועי

עורך דין רשלנות שיניים מטפל במקרי מחלת מקצוע ובמקרי רשלנות רפואית שנעשו לפציינט של רופא שיניים. בשל כך שזוהי הרפואה מבין היקרות שקיימות בספרות הרפואית, מתווספות לטעויות שנעשו בתום לב על ידי הרופא – גם עצירות טיפולים ושליחה הביתה ללא שיניים שלמות בשל היעדר כסף בחשבון הבנק. תתפלאו, אבל למרות תנאי השוק החופשי שישראל שרויה בהם ניתן לתבוע רופא כזה על רשלנות רפואית גם אם חשבון הבנק שלכם מצוי בחובות כבדים.

כיצד מתחילים עורכי הדין לטפל במקרה של רשלנות שיניים?

בתחילה הם יבקשו לאסוף ראיות – החל מתמלילי שיחות שלכם עם הרופאים, וכלה בקבלות, חשבוניות ומרשמים רפואיים שנרשמו במהלך האינטראקציה הרפואית. לאחר מכן הם יעבירו את הראיות למומחה משפטי, כאשר אם הבעיה שלכם עם הרופא אינה רק רפואית אלא גם כלכלית, ייתכן ותצטרכו למסור דפי בנק המעידים שנקלעתם לקשיים כלכליים ואז ניתן לתבוע את הרופא על רשלנות רפואית במקרים בהם הופסק הטיפול באמצע מסיבה זו. בסופו של דבר, צריכים לקרות שני דברים: המומחה המשפטי צריך יהיה לנסח חוות דעת משפטית, והעורך דין שיטען בבית המשפט יצטרך להפיק ממנה כתב תביעה לקראת דיון על רשלנות רפואית.

מהו המשך הטיפול בנושא רשלנות רפואית שיניים?

התייצבות לדיון המשפטי, כאשר עורך הדין מפרט מדוע נעשתה רשלנות רפואית ומוכיח את הקשר בין סיבה למסובב: הקשר בין מצבו הקלוקל של הפציינט לבין הטיפול שהוא קיבל והתנהלות הרופא. השופט, ככל הנראה, יקבל את ההוכחה אם גובשה חוות דעת מספיק מנומקת ויסודית, אשר סוגרת את כל הפינות – מהרפואית ועד הכלכלית, ומראה שהתבצעה כאן רשלנות רפואית. בדרך כלל, במידה והבעיה היא כלכלית גרידא – בית המשפט יורה לרופא להמשיך את הטיפול, ויקבע לחייב לוח זמנים אפשרי להסדרת חובו.

את מי מומלץ לשכור כעורך דין רשלנות שיניים?

עורך דין המתמחה בנושא זה בתוך הפרקטיקה של רשלנות רפואית: עורך דין אשר בקיא ברשלנות רפואית, מחלות מקצוע, בהרדמת שיניים, מתי ניתן עודף-הרדמה, למשל. עורך הדין צריך לדעת לפרש נושאים מורכבים יותר כמו טיפולי שתלים, עקירות ואפילו סתימות רגילות/שורש שנעשו שלא כנדרש. ככל שבמשרד יש ידע מעמיק יותר של עורך הדין והמומחה המשפטי בנושא – כך ניתן יהיה לסמוך על הובלתם את התהליך. מומלץ לגבות את החלטתכם לשכור משרד זה על בסיס קריאת פסיקות קודמות בהן משרד זה לקח חלק, ווידוא כי הוא הצליח למלא את ייעודו לטובת לקוחותיו.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s